Menu
Sepetim

Fantazi Bustiyer Takım

Daha dolgun bir kalça görünümü için, etekli büstiyer jastiyer takımını incelemeyi unutmayın! Büstiyer kısmı sütyeni andıran ancak çok daha kullanışlı ve rahat olan bu fantezi takım, dantel ve kurdeleler ile hareketlendirilmiştir. Etek, üzerinde yer alan işlemeler, eteğe farklı bir görünüm kazandırır..
64,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Belinde kalın bir dantel kemer bulunan bu büstiyer, beli olduğundan daha ince ve daha uzun göstermeyi amaçlamıştır. Büstiyerin göğüs kısmında kafes şeklinde ipler mevcuttur. Bu iplerin göğüsleri çerçevelemeleri, göğüslerin daha dik, daha dolgun ve daha toplu görünmesini sağlamıştır. String kısmında ..
64,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Fantezi büstiyer string takımı, tam bir görsel şölen sunmaktadır. Büstiyer, kalın bir askından oluşmuştur. Simli şeritleriyle sıradanlıktan çok uzak. Askının kalın olması, büstiyerin daha rahat ve daha giyilebilir olmasını amaçlamıştır. Büstiyer takımında bulunan string, çift bel kemerinden oluşmuşt..
64,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
İç çamaşırında büstiyerden hoşlananların tercihlerinden bir tanesi Lingabooms 9135.. Büstiyer ince askılı ve göğüs dekoltelidir. Göğüs dekoltesinin tam ortasında kurdeleden fiyonk detayı bulunmaktadır. Büstiyer ve külot tamamen tüldür. Tül olması sebebi ile takımın iki parçası da transparandır. İç ç..
64,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Leopar sevenlerin ve iç çamaşırında bile leopar tercih edenlerin en sevdikleri modellerden bir tanesi Lingabooms 9125.. Takım iki parçadan oluşmaktadır. Parçalardan biri büstiyerdir. Büstiyer V yaka şeklindedir ve göğüs dekoltesi bulunmaktadır. Göğüs kısmı tamamen dantel ile kaplıdır. Alt kısmı leop..
74,90TL
Vergiler Hariç:69,35TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)