Menu
Sepetim

Destekli Sütyen

Hafif ve rahatlık gösteren karakter yapısıyla ön plana çıkan Gallipoli 1800; balenli, dantelli, yarı destekli straplez sütyen modeli, straplez modelini kendine benimsemiş hanımlar için çok kullanışlı ve ideal bir model olacak. Kumaş kalitesi ve yapısıyla da vücuda her zaman destek sağlayarak, rahats..
21,28TL
Vergiler Hariç:19,70TL
Balenli, çıkarılabili ipli, destekli sütyen; günlük ve özel günler için tercih edilebilecek şık tasarımlı bir modeldir. Sütyenin göğüs üzerinden dekolteye doğru uzanan ipleri farklı ve şık bir tasarım ile oluşturulmuştur. Göğüslerin daha dik ve dolgun bir görünüm kazanmasını sağlar...
75,90TL
Vergiler Hariç:70,28TL
Balenli, basic, günlük, ekstra destekli, klasik sütyen. iç çamaşırı kullanımı kadınların özelidir ve kadınlar iç çamaşırları ile ne kadar rahat hissederlerse gün içinde o kadar o kadar rahat edeceklerini çok iyi bilmektedirler. Anıl 3667 kadınlar için özel tasarlanmış ve göğüs sağlıkları düşünülerek..
75,90TL
Vergiler Hariç:70,28TL
Balenli, günlük, çift kat destekli, straplez sütyen. Günlük veya gece elbiseleri için uygun bir modeldir. İki kat destekli olması küçük göğüslü kadınlar için tercih sebebidir. Göğüslerin daha dik ve dolgun bir görünüm kazanmasını sağlar. Askısız olması askılı kıyafet kullanımı için rahatlık sağlamak..
75,90TL
Vergiler Hariç:70,28TL
Anıl 4602 Sütyen,Tanga Takım dolgulu bir model. Kumaş içerik bilgisi: 82 % Pa 18 % Ea Müthiş romantik ve erotik bir takım. İç giyim alternatifleri arasında en gözde olanı. Her bayanı daha seksi gösterecek bir ürün grubu. Farklı bir model temin etmek istiyorsanız doğru kararı bu seçenekle verebilirsi..
113,90TL
Vergiler Hariç:105,46TL
Balenli, günlük, destekli push-up, klasik sütyen. Klasik sütyen tarzını seven bayanlar için ideal olacak bir sütyen tipidir. Balenli özelliğiyle günlük olarak kullanımı oldukça rahat ve aynı zamanda push-up barındırarak tüm göğüslerin daha dik durmasını ve estetik görünmesini sağlamaktadır. Her kıya..
69,90TL
Vergiler Hariç:64,72TL
Balenli, destekli, önden açılır, çapraz askı sütyen. Konforlu kullanım olanağı yanında göğüslerin dik görünümüne katkı sağlar. Ayrıca sırta sağladığı destek ile omuzlara yük binmesini de engeller. Önden açılabilir özelliği ile çok kullanışlı bir model...
64,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)