Menu
Sepetim

Toparlayıcı Sütyen

Balenli, saten, tüllü, desteksiz, toparlayıcı sütyen. Yumuşak köpük ve klasik dantel formu ile göğüsün yapısına uyumludur. Göğsü sarar, rahattır ve fazlalığı belli etmeden kıyafetin altına gizler. Balenli bölge kullanılan kumaş kalitesiyle sıkmadan kullanım rahatlığı sunar. Yapısında bulunan tül kıs..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Sütyen özel yapısı ile medikal olarak ameliyat sonrası kullanımlarda da önerilebilir. Özel dikişli kalın askıları ve sırt desteği ile büyük göğüslü kadınların olası sırt ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Önden kopçalı, açılabilir özelliği ile müthiş bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Çok büyük göğüsl..
88,77TL
Vergiler Hariç:82,19TL
Balenli, günlük, desteksiz, toparlayıcı minimizer sütyen. Günlük kullanım için son derece rahat bir modeldir. Sütyenin desteksiz yapıda olması sebebi ile tüm vücut tipleri tarafından tercih edilmesini sağlar. Sağladığı rahatlığın yanı sıra göğüsleri toparlar ve daha dik bir görünüme sahip olmasını d..
56,45TL
Vergiler Hariç:52,27TL
Balenli, günlük, desteksiz, toparlayıcı, minimizer sütyen. Toparlayıcı yapısıyla güzel bir görünüm sağlarken, desteksiz oluşuyla da rahat bir kullanım sağlıyor. Cilde zarar vermeyen yapısıyla kızarıklık ya da çizik oluşturmayan sütyen, konforlu bir kullanım oluşturuyor. Göğüs altı kısmını sıkmaması,..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Balenli, tüllü, desteksiz, toparlayıcı, minimizer sütyen. Anıl balenli sütyenler göğüslerde hem doğal bir görünüm sağlar hem de dik ve muntazam tutarak göğüslerin yayılmasını önler. Dayanıklılık süresi oldukça uzundur...
84,34TL
Vergiler Hariç:78,09TL
Balenli, saten, günlük, desteksiz, toparlayıcı sütyen. Dik ve düzgün görünümlü göğüsler için oldukça ideal. Alttan balenle sağlanan destek, göğüslerin derli toplu olmasını sağlıyor. Kullanışlı ve kaliteli omuz askılarına sahip. Askılar cildi tahriş etmeden rahat bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda fa..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Balenli, tüllü, desteksiz, toparlayıcı sütyen. Büyük göğüs ölçülerine sahip olan kadınların en büyük sorunu, sütyen seçimidir. Göğüslerin sütyen içerisinde rahat etmesi gerekir. Aynı zamanda sağlık açısından da önemlidir. Desteksiz, toparlayıcı sütyen özel günlerde veya gün içerisinde sizi rahata ka..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Balenli, dantelli, desteksiz, toparlayıcı minimizer sütyen. Göğüsleri toparlayarak ve daha dik bir görünüm sağlayarak özellikle büyük göğüslü kadınlar için kurtarıcı ve vazgeçilmez bir ürün olarak tasarlanmıştır. Zarif ve şık dantelli tasarımı ile kadınlarda rahatlığın yanı sıra kendilerini çekici h..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Balensiz, desteksiz, toparlayıcı minimizer sütyen. Balensiz olarak üretilen ve bu nedenle kullanım açısından son derece rahat olan bu sütyen minimizer özelliği sayesinde göğüslerinizin güzel görünmesinde en büyük yardımcınız olacaktır. Özel tasarımı ve toparlayıcı özelliği sayesinde göğüsleri ideal ..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Balenli, dantelli, desteksiz, toparlayıcı minimizer sütyen, kaliteli kumaşı ve yumuşacık dokusuyla göğüslere hoş bir görünüm kazandıran modeldir. Dantel dokusu cildi rahatsız etmeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Toparlayıcı özelliği sayesinde göğüslerin sarkmasını engelliyor. Balenler kumaş..
77,67TL
Vergiler Hariç:71,92TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)